This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Aktualności

InstAholic Plus

Administrator w Social Mediach

 

Z moich analiz wynika, że ceny za prowadzenie fan page’a na Facebooku wahają się od 99 zł do nawet 10 tysięcy złotych za miesiąc. Skąd tak duże rozbieżności i ile powinien kosztować dobrze prowadzony fan page?

hm… to wszystko zależy czy chcemy zatrudnić wyspecjalizowaną agencję, czy osobę, która również profesjonalnie zajmie się tematem. Agencja za 1 godzinę pracy pracownika przyjmie stawkę zaczynającą się od 50 zł netto za godzinę, średnia jednak stawka waha się między 70 a 100 zł netto za godzinę.

Prowadzenie fanpage’a to nie tylko zamieszczanie postów trzy lub pięć razy w tygodniu, nawet do dwóch razy dziennie, to obsługa kompleksowa, polegająca nie tylko na zamieszczaniu wpisów, ale również na odpowiadaniu na pytania czy komentarze naszych fanów. Musimy teź pamiętać o pracy moderatora fanpage’a polegającego na regularnym przeglądaniu wpisów, usuwaniu przekleństw, spamu, treści obraźliwych czy mogących wywołać niesmak. Praca ta powinna być wykonywana 7 dni w tygodniu. A jej intensywność to zaglądanie na fanpage’a kilkanaście razy dziennie.

Agencje przyjmują przelicznik: dla 2 wpisów dziennie należałoby przyjąć około 60 godzin poświęconych na prowadzenie fanpage’a miesięcznie. Gdy przeliczymy to razy ustaloną stawkę… wychodzi naprawdę konkretna suma pieniędzy.

ZAUFALI MOJEJ WIEDZY

Firmy z którymi mam, oraz miałam przyjemność współpracować.

 

#MARKETINGLINE